Майорщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Директор: Лисенко О.М
Зауч: Бабак Р.П
тел:
Класів: 11класів
Учнів: 100(+\-)
Інтернет сторінка: http://majschool.ucoz.ru
Стисло про школу:
Коли у селі відкрили новозбудовану Покровську церкву 1900 р.(дерев'яну), яка була приписана до Різдва Богородицької церкви м.Пирятина, то виникла необхідність і в школі, яка в першу чергу чергу, готувала б "служителів" цієї церкви. Першим священослужителем Покровської церкви був Місько Іван Харламієвич. тоді на благодійні кошти пана Гобаневського, який проживав у селі, і була збудована двокласна церковно-парафіяльна школа, яка збереглась і сьогодні. В І905-1906р.р. вона була кращою церковно-парафіяльною школою в окрузі. Серед кращих учителів таких шкіл відзначались законо-учитель цієї школи священик Іоанн Гиренко і учитель Іван Олійник. В 1915р. ця школа стала земською. Після революції 1917 р. ця школа стає чотирикласно, бо метою нової влади було подолання неграмотності. Двокласними залишаються школи, які були розміщені в пристосованих сільських хатах. До сьогодні ці будинки не збереглись.
Після закінчення четвертого класу майорщинці найчастіше продовжували навчання у с. Сдіпорід-Іванівка, де була семирічка.
Після закінчення Великої Вітчизняної війни 1945 р. Майорщинська чотирикласна школа стає семирічкою. Навчання проводилось уже в трьох приміщеннях: колишньому будинку священника ( який був розташований навпроти сучасної школи, але, нажаль, не зберігся), "панській" школі та новому приміщенні. Третє приміщення школи збудували в період з 1949 по 1951 рр., бо два інших не вміщали всіх учнів, адже у період з 1944 по 1968 рр. тутнавчались не лише діти с. Майорщини та навколишніх хуторів, а й діти-сироти з дитбудинку, розташованого на території нинішньої спеціалізованої допоміжної школи-інтернат. Пізніше семирічка стала восьмирічкою, і лише після відкриття новозбудованого приміщення у 1981 р. школа стає десятирічкою, а потім і одинадцятирічкою.